Plán akcí v Bořitově v roce 2020

Datum

Název akce

Pořadatel

4.1.

Turnaj ve stolním tenisu „Granát cup“

TJ Sokol

11.1.

Hasičský ples

SDH

17.1.

Valná hromada SDH Bořitov

SDH

21.1.

Přednáška – dopravní provoz (p. Kučera)

Klub důchodců

25.1.

Orelský ples

Orel

28.1.

Beseda, Izrael (Mgr. Kocůrek)

Kulturní komise

1.2.

Sokolský ples

TJ Sokol

8.2

Myslivecký ples

MS Lhotky-Černá Hora

20.2.

Přednáška – Severní a Jižní Amerika (p. Hartl)

Klub důchodců

22.2.

Divadlo Brno, muzikál Mamamia

Kulturní komise

22.2.

Masopust

Orel

28.2.

Valná hromada TJ Sokol Bořitov, z.s.

TJ Sokol

29.2.

Košt pálenek

TJ Sokol

7.3.

Jarní posezení na hasičce s oslavou MDŽ

Klub důchodců

8.3.

Dětský karneval

Kulturní komise

15.3.

Jarní střelby ze vzduchovky

Orel

17.3.

Přednáška – pravěk (PhDr. Štrof)

Klub důchodců

28.3.

Turnaj ve stolním tenise o „Pohár starosty obce“

TJ Sokol

28.3.

Předvelikonoční posezení - Vítání svátků jara

Kulturní komise

2.4.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

4.4.

Divadlo, ochotníci Boskovice – „Když se zhasne“

Kulturní komise

7. a 8.4.

Jednodenní zájezd Rakousko

Klub důchodců

18.4.

Oslava jubilantů za 1. pololetí

Klub důchodců

19.-24.4.

Týdenní rehabilitační pobyt lázně Slatinice

Klub důchodců

25.4.

Pouťové posezení

SDH

30.4.

Pálení čarodějnic

SDH

2.5.

Termální lázně

Kulturní komise

5.5.

Zápis do MŠ

7.5.

Zájezd – jarní výstava Floria Kroměříž

Klub důchodců

17.5.

Cyklistické závody „O mistra Bořitova“

TJ Sokol

19.-24.5.

Týdenní rehabilitační pobyt Mariánské lázně

Klub důchodců

26.a 27.5.

Jednodenní zájezd sklárny Květná

Klub důchodců

29.5.

Atletická olympiáda

ZŠ+MŠ+TJ Sokol

7.6. Velká cena Blanenska SDH

14.- 20.6.

Týdenní rehabilitační pobyt Šumava, Srní

Klub důchodců

14.6.

Školní akademie MŠ a ZŠ (sokolovna)

MŠ+ZŠ

23.a 25.6.

Jednodenní zájezd Slatiňany, Kladruby, Pardubice

Klub důchodců

24.a 25.6.

Dvoudenní školní výlet 3.-5. ročníku

ZŠ Bořitov

27.6.-4.7.

Týdenní rehabilitační pobyt Luhačovice

Klub důchodců

27.6.

Turnaj v nohejbale o „Pohár starosty TJ“

TJ Sokol

3.-10.7.

Týdenní rehabilitační pobyt západní Tatry - Roháče

Klub důchodců

25.7.-1.8.

Týdenní rehabilitační pobyt Jánské Lázně

Klub důchodců

1.8.

Orelské motoburácení

Orel

9.-15.8.

Týdenní rehabilitační pobyt Jeseníky

Klub důchodců

15.8.

Soutěž o nejlepší štrůdl

Kulturní komise

18.a 19.8.

Jednodenní zájezd Rakousko

Klub důchodců

24.8.

Gulášfest-soutěž ve vaření guláše

TJ Sokol

28.-30.8.

Rafty Vltava

Orel

29.8.

Turnaj v nohejbale o „Pohár starosty obce“

TJ Sokol

30.8.-5.9.

Týdenní rehabilitační pobyt Tatranská Lomnica

Klub důchodců

5.9.

Pivní minifestival

Orel

15.a 16.9.

Jednodenní výlet Bojnice, Čičmany

Klub důchodců

19.9.

Republikové setkání parniček

SDH

?.9.

Kuličkiáda

Kulturní komise

10.10.

Burčákový bál

Orel

17.10.

Oslava jubilantů za 2. pololetí

Klub důchodců

?.10.

Divadlo Brno

Klub důchodců

18.10.

Strašidelný pochod

Kulturní komise

31.10.

Vyřezávání dýní s lampionovým průvodem

Kulturní komise

8.11.

Podzimní střelby ze vzduchovky

Orel

11.11.

Průvod sv. Martina

ZŠ+MŠ+obec

28.11.

Výroční členská schůze

Klub důchodců

28.11.

Vánoční dílničky

Orel

29.11.

Rozsvícení vánočního stromu

Kulturní komise

6.12.

Čerti Lipůvka

Kulturní komise

8.12.

Vánoční trhy (Brno, Vídeň, Bratislava – dle zájmu)

Klub důchodců

13.12

Vánoční koncert dětí ZŠ

24.12.

Živý betlém

Orel

27.12.

Turnaj v šipkách

Orel

?.12.

Divadlo, Brno

Klub důchodců

31.12.

Výšlap na Chlum a silvestrovská zábava

Orel

 

Pořadatelé si vyhrazují právo na změnu termínu akce. V plánu jsou ještě další akce u kterých není zatím potvrzeno datum konání, nebo se čeká na jejich potvrzení. Plán akcí bude průběžně aktualizován.