Plán akcí v Bořitově v roce 2019

Datum

Název akce

Pořadatel

5.1.

Turnaj ve stolním tenise „Granát cup“

TJ Sokol

19.1.

Hasičský ples

SDH

24.1.

Dopravní provoz a jeho novinky - beseda

Klub důchodců

25.1.

Výroční členská schůze

SDH

26.1.

Orelský ples

Orel

2.2.

Sokolský ples

TJ Sokol

12.2.

Přednáška – cestování severní Evropou (p. Hartl)

Klub důchodců

22.2.

Valná hromada TJ Sokol Bořitov, z.s.

TJ Sokol

23.2.

Košt pálenek

TJ Sokol

25.2.

Přednáška Island, Mgr. Kocúrek

Kulturní komise

2.3.

Masopustní průvod

Orel

9.3.

Jarní posezení na hasičce s oslavou svátku MDŽ

Klub důchodců

10.3.

Dětský karneval

Kulturní komise

10.3.

Střelecké závody

Orel

14.3.

Divadlo-Děsný pátek, muzikálová komedie, Brno

Klub důchodců

22.3.

Divadelní představení-sokolovna

Kulturní komise

23.3.

Turnaj ve stolním tenise

TJ Sokol

2.4.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

14.4.

Oslava jubilantů za 1. pololetí

Klub důchodců

27.4.

Taneční zábava

TJ Sokol

27.4.

Pouťové posezení

SDH

30.4.

Zájezd – Globus, zahradnictví u Kopřivů, večeře

Klub důchodců

30.4.

Pálení čarodějnic

SDH

9.5.

Zápis do MŠ

17.5.

Atletická olympiáda ZŠ a MŠ – sokolovna

ZŠ+MŠ

18.5.

Zájezd – termální lázně

Kulturní komise

19.-24.5.

Týdenní rehabilitační pobyt Mariánské lázně

Klub důchodců

24.5.

Noc kostelů

Orel

25.5.

Hody

Orel

28.5.

Zájezd brněnská přehrada, Veveří, vinný sklípek

Klub důchodců

29.5.

Zájezd brněnská přehrada, Veveří, vinný sklípek

Klub důchodců

2.-8.6.

Rehabilitační pobyt Šumava

Klub důchodců

16.6.

Má Bořitov talent?

Orel

16.6.

Školní akademie MŠ a ZŠ

MŠ+ZŠ

16.-23.6.

Rehabilitační pobyt západní Tatry

Klub důchodců

25.-26.6.

Dvoudenní zájezd Český Krumlov

Klub důchodců

29.6.

Turnaj v nohejbale

TJ Sokol

10.-13.7.

Dětský fotbalový tábor

TJ Sokol

25.7.-1.8.

Rehabilitační pobyt Jánské Lázně, penzion Horský Dvůr

Klub důchodců

27.7.

Slavnostní otevření fotbalového hřiště

TJ Sokol

11.-17.8.

Rehabilitační pobyt v Jeseníkách

Klub důchodců

20.8.

Zájezd Rakousko Wachau-Melk

Klub důchodců

21.8.

Zájezd Rakousko Wachau-Melk

Klub důchodců

24.8.

Gulášfest-soutěž ve vaření guláše

TJ Sokol

3.-9.9.

Týdenní pobyt Slovensko – Tatranská Lomnica

Klub důchodců

7.9.

Pivní minifestival

Orel

11.9.

Kuličkiáda

Kulturní komise

14.9.

Oslava jubilantů za 2. pololetí

Klub důchodců

17.9.

Zájezd – Kopřivnice, Štramberk

Klub důchodců

18.9.

Zájezd – Kopřivnice, Štramberk

Klub důchodců

21.9.

One man show-Ivo Šmoldas (sokolovna)

Kulturní komise

26.9.

Soutěž profesionálních hasičů

SDH

28.9.

Turnaj v nohejbalu

TJ Sokol

12.10.

Burčákový bál

Orel

15.,16.10.

Zájezd Brno

Klub důchodců

18.10.

Strašidelný pochod

Kulturní komise

31.10.

Vyřezávání dýní s lampionovým průvodem

Kulturní komise

3.11.

Divadlo, Brno

Klub důchodců

10.11.

Střelecké závody

Orel

11.11.

Průvod sv. Martina

ZŠ+MŠ+obec

23.11.

Divadlo Praha „Zamilovaný sukničkář“

Kulturní komise

1.12.

Rozsvěcení vánočního stromu

Kulturní komise

8.12.

Čerti Lipůvka

Kulturní komise

15.12

Vánoční koncert dětí ZŠ

10-11.12.

Vánoční trhy Olomouc

Klub důchodců

24.12.

Živý betlém

Orel

25.12.

Taneční zábava

TJ Sokol

27.12.

Turnaj v šipkách

Orel

30.12.

Divadlo, Brno

Klub důchodců

31.12.

Výšlap na Chlum

Orel

31.12.

Silvestr

Orel

 

 

 

Pořadatelé si vyhrazují právo na změnu termínu akce. V plánu jsou ještě další akce u kterých není zatím potvrzeno datum konání, nebo se čeká na jejich potvrzení. Plán akcí bude průběžně aktualizován.