​Tříkrálová koleda zazní, i když možná on-line

Už více než dvacet let chodí koledníci žehnat do vaší obce vašim domovům. Tříkrálovou sbírku chystáme od 1. ledna do 24. ledna 2021 i v příštím roce.


Tříkrálová koleda zazní, i když možná on-line
Už více než dvacet let chodí koledníci žehnat do vaší obce vašim domovům. Tříkrálovou sbírku chystáme od 1. ledna do 24. ledna 2021 i v příštím roce. V této chvíli však nedokážeme říct v jaké podobě. I tři králové totiž musí počítat s možností, že epidemiologická situace neumožní setkání koledníků s dárci tváří v tvář. Proto se připravujeme na koledu s rouškami i na koledu virtuální prostřednictvím našich webových stránek www.blansko.charita.cz a facebooku charitablansko.

Štěstí, zdraví, dlouhá léta, a především požehnání do roku 2021 chtějí koledníci přinést do vašich domovů i navzdory koronavirovým opatřením. „Jen velmi neradi bychom koledovali pouze virtuálně, protože osobní setkávání je jedním z pilířů sbírky. Přesto se i na tuto variantu pilně chystáme,“ říká koordinátorka Tříkrálové sbírky Charity Blansko Marie Sedláková.

Už teď ale víme, že Tříkrálová sbírka se v žádné svojí variantě neobejde bez pomoci dobrovolníků a štědrosti dárců. Cíl sbírky i motto totiž zůstávají stejné – hlavní je pomoc lidem v nouzi a pomáhá každá koruna.

Proto sledujte naše stránky www.blansko.charita.cz, kde se dozvíte aktuální informace a buďte s námi.
Děkujeme, velmi si vaší podpory vážíme.

 
Ing. Pavel Kolmačka
ředitel Charity Blansko

Zpět ...