Finanční úřad lidem po telefonu pomůže s daňovým přiznáním

Finanční úřad pro Jihomoravský kraj nabízí telefonické konzultace pro lidi, kteří podávají přiznání k dani z nemovitých věcí. Úřad tak chce předejít kumulaci lidí na podatelnách a na odborných odděleních. Poplatníkům proto budou k dispozici pracovníci majetkových daní, kteří zodpoví veškeré dotazy týkající se daně z nemovitých věcí, nebo je spojí přímo na konkrétní pracovníky.
„Telefonicky rovněž pomůžeme poplatníkům s vyplněním daňového přiznání, přičemž se s poplatníkem dohodneme na formě pomoci, a to v takové míře, aby nebyla nutná návštěva finančního úřadu, nebo jeho územního pracoviště, respektive aby bylo možné přiznání poslat poštou, elektronicky prostřednictvím daňového portálu, případně je podat prostřednictvím sběrného boxu,“ uvedl ředitel Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj Martin Komárek s tím, že telefonické konzultace potrvají od 4. ledna do 1. dubna 2021.
 
FÚ v Blansku, Seifertova 7, 678 11 Blansko 516 487 332 516 487 333
 
Pracovníci útvarů majetkových daní Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj a jeho územních pracovišť se Vám budou ve věci daně z nemovitých věcí na uvedených telefonech věnovat každý pracovní den od 4. ledna do 1. dubna 2021 vždy MINIMÁLNĚ v době:
pondělí, středa          8:00 – 16:30 hod
úterý, čtvrtek, pátek  8:00 – 15:00 hod

Zpět ...